Na první pohled zaujme hliníkové pouzdro, které vychází z rukopisu dobře známých powerbank. Po vysunutí šuplíku se nabídne bohatá sada šroubováků, složená z nástavce a 24 bitů.

Základní parametry

Sada šroubováků je uložena v kompaktním těle. Disponuje rozměry 168 x 67 x 17 mm a váží 250 gramů. Samotný nástavec měří 12,7 cm  a váží 20 gramů. Na výrobě se podílel německý výrobce šroubováků Wiha.  Nástavec má ergonomický trojhranný úchop pro pohodlné a přesné šroubování. Na konci je otočný mechanismus pro jednodušší použití.

Sada obsahuje:
Křížový – PH000 / PH00 / PH0 / PH1 / PH2
Plochý – SL1.5 / SL2.0 / SL3.0 / SL4.0
Pentalobe – P2 / P5
Torx – T2 / T3 / T4
Torx s otvorem – TR5 / TR6 / TR8 / TR10 / TR15
Imbus – H1.5 / H2.0
Spanner – U2.6
Tri-wing – Y1
Trojhran – 2.3

Chytré funkce a využití

Musím upřímně podotknout, že se jedná o „hloupé“ nářadí. Žádné vychytávky ani propojení s mobilem nečekejte. V tomto případě by ale chytré funkce mohly být spíše na škodu.

Tato Xiaomi sada je vhodná na povolení jakékoliv elektroniky, hodinek nebo na klasické dotažení šroubků. Jednotlivé bity jsou k nástavci i samotnému šuplíku přichyceny magnetem. Vše do sebe krásně zapadá a jako vždy se samozřejmě nešetřilo na kvalitě celého výrobku. Jediné, co bych mohl vytknout je z plastu vyrobený šuplík.

Závěrečné zhodnocení

Tuto šikovnou hliníkovou krabičku velmi rád a často používám. Za dobu testování jsem ji opravdu mnohokrát využil a nezklamala mě. I přes vyšší cenu se koupě rozhodně vyplatí, získáte kvalitní sadu bitů v elegantním balení.

Mohu s klidem doporučit kutilům nebo jako základní nářadí na montáž všeho druhu.

Sadu šroubováků můžete zakoupit na našem eshopu xiaomi-store.cz nebo přímo v kamenné prodejně na adrese Římská 421/24 na pražských Vinohradech.