Xiaomi Fans

CZ & SK Xiaomi Fanpage

[VIDEO] Xiaomi Power Bank – hodně šťávy pro všechno možné

Léto v plném proudu, všichni na dovolených, ale potřeba elektrické energie v našich telefonech neustává, ba naopak. Potřebujeme fotit, točit video, hledat trasy přes GPS. I proto se dnes ve videu podíváme na externí baterii Xiaomi Power Bank.

Power Bank 10400mAh

Jistě to znáte velice dobře – ráno vytáhnete telefon z nabíječky, v autobuse cestou do práce a do školy čtete ranní zpravodajství, přes den vyřizujete mnoho telefonátů, důležitých i těch zbytečných, párkrát někomu ve WhatsAppu odepíšete, kouknete na internet, co je k obědu a navečer cestou z práce už jste mrtví jak vy, tak telefon. Ne, dnes se bohužel nebudeme věnovat vám a nebudeme doporučovat žádné energetické nápoje. Budeme se věnovat telefonu a velice pohodlné možnosti, jak jej znovu rychle nabít i na cestách. A byť už máme léto a spousta lidí tráví svůj volný čas po výletech, potřeba energetické energie pro vaše miláčky tu je možná ještě vyšší. Smartphone u některých uživatelů plně nahradil jak fotoaparát, tak kameru i navigaci. Což zejména v létě znamená, že dobíjet musíte každou chvilku.

Na všechny tyto útrapy je tady dnes představený Xiaomi Power Bank. Ano, externích baterií je na trhu dnes velké množství, ať už od méně známých výrobců, nebo od těch renomovaných. Xiaomi se však lehce odlišuje. Nabídne za příznivé peníze (669 Kč v obchodě Xiaomi-Store.cz) obří kapacitu 10400 mAh a odolné a přitom luxusně vyhlížející hliníkové tělo.

Právě kapacita 10400 mAh plně dostačuje jak pro nabíjení smartphonů, tak tabletů. Takový Xiaomi Mi3 nabijete s tímto Power Bankem 2,5x a testovaný Apple iPhone 5S dokonce 4,5x. Menší tablet iPad mini pak 1,5x.

Ovládání je velice snadné, v podstatě jen připojíte větší konec kabelu do Power Banky a menší do smartphonu. Stačí pak jen stisknout zapínací tlačítko na Power Bance a nabíjíme. Po nabití stačí telefon odpojit a Power Banka se za 2 minuty sama vypne. Nabíjení probíhá naprosto stejně, akorát otočíte kabel. Ten širší dáte tentokráte do adaptéru do zásuvky (není součástí balení, ale jistě má každý doma nějakou tu microUSB nabíječku na telefon).

K Power Bance lze mít snad jen jednu výhradu, a tou jsou zakulacené rohy, které díky přechodu z hliníku na bílý plastový kryt trošku řežou a mohou tak teoreticky něco poškrábat třeba v batohu. Není to žádné drama, jsme spíše puntíčkáři. Pokud by to přecejen někomu vadilo, lze dokoupit originální silikonové kryty v několika barvách za 119 Kč.

Za zapůjčení Xiaomi Power Bank i silikonového pouzdra děkujeme obchodu Xiaomi-Store.cz

 

5 Comments

  1. Jak rychle se vybiji, kdyz dlouho nepouziva 7-14dni napri kolik zmizne tecek?

Napsat komentář

© 2019 Xiaomi Fans

Theme by Anders NorenUp ↑