Dnes tu máme krátký a jednoduchý návod, jak nainstalovat již téměř vymodlené MIUIv6 pro Váš Redmi 1S. Návod funguje i na původní Redmi, případně na modely Redmi Note a Redmi Note 4G.Prostředí MIUIv6 už je mezi námi několik měsíců, ale právě nejvíce biti byli uživatelé  těch obyčejnějších modelů. Na sérii Mi vyšla aktualizace velice rychle (Mi3, Mi4, Mi2S), telefon Redmi Note 4G se jí také dočkal brzy po svém představení a Redmi 2 se již pochopitelně začal s MIUIv6 rovnou prodávat.

Dnes tu však máme MIUIv6 i pro modely Redmi 1S, dále Redmi (s 1,5GHz procesorem Mediatek), a konečně i pro Redmi Note (Pro) s osmijádrovým procesorem Mediatek. Přejdeme rovnou na video a pod ním rozepišme odkazy ke stažení:

(poznámka: video je točené 11.4., čili informace se vztahují k tomuto datu)

Tak ve videu jsme úspěšně aktualizovali náš redakční Redmi 1S a nyní tedy k těm odkazům ke stažení. Stahovat můžete jak z českého komunitního fóra MIUIOS.cz, tak z celoevropského Xiaomi.eu. Je to jedno, akorát na tom českém musíte být zaregistrováni a přihlášeni, aby se Vám v tabulce zobrazily odkazy ke stažení.

Velký důraz dejte na kódový název vašeho modelu. Pokud stáhnete špatný soubor, pravděpodobně Vám vůbec nepůjde aktualizace, ale v nejhorším případě se vystavujete i poškození telefonu. Aktualizovat můžete pochopitelně i další telefony, typu Mi2S, ale tam dejte pozor, postup je trochu odlišný. Návod na Mi2S už jsme dělali zde.

Tak tedy:

Redmi 1S = armani

Redmi (Hongmi, čtyřjádro Mediatek) = HM2013023

Redmi Note 3G (osmijádro mediatek, dual-sim) = lcsh92_wet_jb9

Redmi Note 4G (čtyřjádro qualcomm, single-sim) = dior

Veškeré další názvy naleznete v každém příspěvku k ROMce na stránkách Xiaomi.eu

 

Odkazy ke stažení MIUIv6 ROMek:

Komunitní CZ/SK fórum MIUIOS.cz – zde máte vždy nahoře aktuální verzi, ke dni 16.4.2015 je to třeba 5.4.10 (vydáno 10.4.2015)

Celoevropské fórum Xiaomi.eu – anglicky, není nutné přihlášení