Dnes se podíváme na 8 nejčastějších otázek, které jsme v rámci prodeje MiBandu na našem e-shopu nasbírali. Třeba Vám pomohou s rozhodováním.

sh-v-2

Musím mít zapnuté Bluetooth v telefonu při nastaveném budíku?

Nemusíte. MiBand Vás vzbudí i bez zapnutého Bluetooth.

Počítá MiBand kroky bez připojení k telefonu?

Kroky náramek počítá i bez připojení k telefonu. Informaci o tom, kolik jste toho ušli, se ale dozvíte pouze prostřednictvím telefonu.

Upozornění na příchozí hovory a podobné funguje pouze při zapnutém BT a dodržené vzdálenosti náramku od telefonu?

Ano, přesně tak.

sh-7-1-s

V čem je lepší MiBand 1s od MiBand?

Jedna z hlavních předností je monitorování srdeční frekvence. Dále bude lépe zabezpečen proti vypadávání z náramku.

Pozná náramek, že jdu spát? Nebo to musím nastavit?

Ano, pozná. Náramek určitým způsobem reaguje na denní světlo a dobu. Měl by sám poznat, kdy jdete spát, ikdyž je to neobvyklá hodina (např. ráno). Nastavit to nelze.

sh-4-1-s

Má náramek barevné diody?

V nabídce máme jak s barevnými tak s bílými diodami (od prosince 2015). Výhodou barevných je nastavení různé barvy pro různý typ upozornění, jinak jsou po stránce funkčnosti oba MiBandy totožné. Většina obchodů mezi nimi vůbec nerozlišuje, ale u nás náramek s bílými diodami poznáte podle označení MiBand 1A (až od prosince 2015).

Musím mít pro funkci odemykání telefon od Xioami?

Ne, nemusíte, odemykání funguje s každým telefonem s Androidem 4.4 a vyšším. S telefonem Xiaomi však odemknete telefon pouze v bezprostřední blízkosti MiBandu, zatímco u ostatních telefonů MiBand odemyká i na větší vzdálenost, až kam dosáhne Bluetooth, čili klidně na 10m, což nemusí vyhovovat každému.

Pracuje náramek s Windows Phone?

Ano ale pouze s neoficiálními aplikacemi např. Bind Mi Band, Mi Band Companion, MiBand Tracker BETA, nemusí tak fungovat správně zcela všechny funkce.